GUARDIAN:5 (4TH) | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 23.11.2016 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

Dovolte mi, abych vás pozval na moji poslední akci tohoto roku. Bude se jednat o další pokračování ze série Guardian:5, která se opět objeví v prostoru TTM ve Frýdku-Místku. Na přání hráčů bude fps omezeno na limitu 150 m/s s tím, že bude při hře zakázán vstup do budov. Stožáry s vlajkami, které jsou hlavním předmětem zájmu budou rozmístěny tak, aby nebyly blízko žádné z budov. Takže dobytí budov ani přibližování se k nim nebude klíčové jako na jiných akcích.

Výkon všech zbraní použitých při hře zejména pak AEG nesmí překročit 150 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami). Výjimku tvoří pouze opakovací pušky s manuálním nebo plynovým pohonem, které jsou omezeny limitem 200 m/s (měřeno s 0,2g bb). Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. Berte prosím na vědomí, že při hře samotné bezesporu dojde ke střelbě na kratší vzdálenosti. Důrazně tedy doporučuji vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Nevyužijete-li výše uvedené ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na parkovišti, brífinku či na mrtvolištích) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

AKCE SE USKUTEČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "G5". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Do mailu můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí. Email je možno odeslat nejpozději do 23.11.2016. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 26.11.2016
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny AEG a GAS 150 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny výše.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 40 - 100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: hromadný - každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*
 80,-  (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici, kteří jsou členy airsoftgods.cz*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akcePokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte herní náplň číst. Akce se bude točit okolo získávání vlajek, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každé získané vlajky se začne přičítat čas vašemu týmu (více vlajek - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované vlajky nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci celé akce se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která byla úspěšnější v útoku i v obraně.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.


Geografie
Na herním území bude rozmístěno celkem 5 stožárů s vlajkami. Mrtvoliště budou umístěna zrcadlově tak, aby měly obě strany stejně blízko k budovám a pokud možno stejně daleko ke středovým vlajkám. Po skončení první hry se bránící a dobývající strana prohodí, načež se na úplném konci akce bude dát určit, která strana byla úspěšnější. Každý hráč dostane svou mapu, pro lepší orientaci při používání PMR, načež kótování map každé strany bude odlišné.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Strategie - respawn bude sloužit zároveň jako herní informační centrum s generálem. "Mrtví" hráči si zde budou moci domlouvat další strategii a bude zde umístěna mapa, na které bude zaznamenáno pomocí modrých a červených magnetů aktuální "vlastnictví" konkrétních stožárů (díky čemuž budete moci efektivně posílat oživlé hráče právě tam, kde budou potřeba). Generál pak bude informovat komunikovat s hráči vysílačkou a bude je posílat tam, kde budou potřeba.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro modré, 4-5 pro červené a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (pro hráče, kteří předem projevili zájem) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 30,- Kč.

 - Balená minerální voda 0,5 l za 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l za 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l za 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 10,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 20,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
J Ano L.A.S.T.…
Kapitán
nneutronn ano INFIDELS
Brigádní generál
Dave ano Funny Company
Generál poručík
Koudy ANO INFIDELS
Kapitán
L-M. INFIDELS
Podporučík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Armádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Zimi
Přidán od: nneutronn
INFIDELS
Štabní rotmistr
Vochmot ANO Medvídci
Podpraporčík
Dejw M.S.A.T
Vojín
Malmerg NE Fox Hound
Major
Pupikus O.D.S.T
Chuck Norris
nemesi ne
Rotný
Marťass ANO H.A.G.L
Podporučík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Podpraporčík
Host - Uživatel8
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE…
Štabní rotmistr
Host - Uživatel9
Přidán od: Henry
AIRSOFT KOALICE
Nadrotmistr
Host - Uživatel10
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE
Rotmistr
Radar Xteampv
Generál major
Sharkus ano Cobra team…
Nadrotmistr
Ryan Ano nemám team
Rotný
Midas ANO O.D.S.T
Nadporučík
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
jacob1996 NE DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Vonka Ano
Podpraporčík
Afli M.S.A.T
Podpraporčík
Luna92 Ano Funny Company
Nadrotmistr
Host - Palda
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Nadpraporčík
AlikCT ne děkuji
Rotný
c4pavel Hydra Squad
Praporčík
Deepwalker Guláš Tactical
Nadporučík
Lechoslaw "ANO" SAC
Poručík
Host - silentghost
Přidán od: Lechoslaw
SAC
Svobodník
Boban9AD ANO SAC
Štabní rotmistr
Krkavec Grey Ghost…
Nadrotmistr
Simo ANO nemám team
Rotmistr
stanley F.A.D.
Štábní praporčík
Fazol SOG Studénka
Podpraporčík
SniperJony nemám team
Rotmistr
Pepe1986 Ano 5st OGO -…
Desátník
Rendy NE nemám team
Štabní rotmistr
SWIMEN Ne nemám team
Rotný
rodny Bruh
Štábní praporčík
Kubis ano O.D.S.T
Nadporučík
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
schmid46 nemám team
Rotný
Trol 5st OGO -…
Desátník
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana NE Hydra Squad
Podpraporčík
Kubis7 ANO nemám team
Rotmistr
Paladius nemám team
Nadrotmistr
lookash ANO nemám team
Rotný
Sumerov205 NE nemám team
Podpraporčík
Strejsik Ano Funny Company
Štábní praporčík
Pain ANO INFIDELS
Četař
Haja nemám team
Četař
Hellboy3Grom Grom
Vojín
tmor nemám team
Desátník
tojik nemám team
Vojín
DerReise nemám team
Vojín
Host - Hadzim
Přidán od: Lechoslaw
SAC
Štábní praporčík
KUBIIK ANO nemám team
Vojín
Host - ANDYFAD
Přidán od: stanley
F.A.D.
Desátník
Host - RichieFAD
Přidán od: stanley
F.A.D.
Svobodník
Host - SCOTTYFAD
Přidán od: stanley
F.A.D.
Desátník
kazimir nemám team
Rotný
MrDonut nemám team
Svobodník
Davids INFIDELS
Desátník
Thezechiel nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 28.11.2016 23:51 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:5 (4th)
Všem děkuji za účast na naší poslední akci pro rok 2016. Výsledky obou her včetně obsáhlé galerie se 145 fotkami naleznete zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=news
ALIKCT Rotný | | 29.11.2016 11:48 |
díky za akci i za fotky uvidíme se příští rok ;P
LUBORCER Podpraporčík | GULÁŠ TACTICAL TEAM | 26.11.2016 20:30 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:5 (4th)
kde budou fotky?

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.11.2016 22:52 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:5 (4th)
Akce se uskuteční za každého počasí. Upozorňuji, že k prodeji tentokrát nebude žádné střelivo.
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 24.11.2016 11:49 |
Hlavně aby bylo dostatek energy pití a teplých čajů
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 24.11.2016 18:41 |
Lookash: Všeho tohoto bude jako vždy dostatek
VOCHMOT Podpraporčík | MEDVÍDCI | 22.11.2016 20:16 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:5 (4th)
koukam prihlasenych je dost takze akce se asi kona  

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 22.11.2016 23:02 |
vypadá to, že hráčů bude dost a doufejme že počasí taky klapne. Předpověď vypadá až na pátek zatím příznivě